Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/przedsz/public_html/templates/ja_raite/ja_menus/Base.class.php on line 62
MINI SPARTAKIADA SPORTOWA    

MINI SPARTAKIADA SPORTOWA

Email Drukuj PDF

PRZEDSZKOLNA SPARTAKIADA SPORTOWA

W pierwszy dzień kalendarzowego lata - 21 czerwca 2010 na terenie naszego ogrodu przedszkolnego, odbyła się spartakiada sportowa. Organizatorkami były nauczycielki z Przedszkola nr5 i Przedszkola nr4 :pani Marzena Nowak oraz pani Ewa Hełka.

W konkurencjach sportowych zmagały się dwie grupy 5 ? latków z Przedszkola Samorządowego nr 4 i nr 5 w Kępnie. Celem spotkania było propagowanie kultury fizycznej wśród dzieci. Drużyny bardzo dzielnie pokonywały kolejne konkurencje, m.in.: omijanie przeszkód, celowanie do obręczy, szybkościowa sztafeta, czy skoki w workach. Nie zabrakło również dzieci z innych grup, które przy pomocy różnych rekwizytów ? bębenków i kołatek kibicowali małym sportowcom. Po wykonaniu wszystkich zadań sędziowie podliczyli punkty i ogłosili: REMIS! Wszyscy zajęli I miejsce. Uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody w postaci sprzętu do zabaw na dworze, które ufundowało Stowarzyszenie ?Uśmiech? w Kępnie.

GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM!!!

 
You are here: