MINI SPARTAKIADA SPORTOWA

PRZEDSZKOLNA SPARTAKIADA SPORTOWA

W pierwszy dzień kalendarzowego lata - 21 czerwca 2010 na terenie naszego ogrodu przedszkolnego, odbyła się spartakiada sportowa. Organizatorkami były nauczycielki z Przedszkola nr5 i Przedszkola nr4 :pani Marzena Nowak oraz pani Ewa Hełka.

W konkurencjach sportowych zmagały się dwie grupy 5 – latków z Przedszkola Samorządowego nr 4 i nr 5 w Kępnie. Celem spotkania było propagowanie kultury fizycznej wśród dzieci. Drużyny bardzo dzielnie pokonywały kolejne konkurencje, m.in.: omijanie przeszkód, celowanie do obręczy, szybkościowa sztafeta, czy skoki w workach. Nie zabrakło również dzieci z innych grup, które przy pomocy różnych rekwizytów – bębenków i kołatek kibicowali małym sportowcom. Po wykonaniu wszystkich zadań sędziowie podliczyli punkty i ogłosili: REMIS! Wszyscy zajęli I miejsce. Uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody w postaci sprzętu do zabaw na dworze, które ufundowało Stowarzyszenie „Uśmiech” w Kępnie.

GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM!!!