Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/przedsz/public_html/templates/ja_raite/ja_menus/Base.class.php on line 62
Dzień Babci i Dziadka    

Dzień Babci i Dziadka

Email Drukuj PDF

 


W dniach 14 i 15 stycznia w naszym przedszkolu było bardzo odświętnie. Obchodziliśmy DZIEŃ BABCI I DZIADKA. Na ten dzień dzieci i nie tylko, czekały z niecierpliwością, gdyż wszyscy bardzo lubimy tych przesympatycznych, wyjątkowych gości. W każdej grupie pod kierunkiem swoich nauczycielek dzieci wystawiają Jasełka. Był również program specjalny ? wiersze i piosenki o babci i dziadku. Każde dziecko wręczyło prezent własnoręcznie przygotowany przez siebie. Wśród podarunków dominował symbol miłości ? SERCA. Były takie wycinane z papieru, z odciskami dłoni wnucząt, były składane techniką origami i z masy solnej i takie, w których były ukryte cukierki. Dzieci przygotowały również etui na okulary, wazoniki ,korale oraz drzewa genealogiczne. A potem jeszcze długo przy ciepłej herbatce, kawce i słodkim poczęstunku mile spędziliśmy z naszymi gośćmi czas. Nie trzeba chyba nikomu wyliczać, za co kochamy babcie i dziadków, ale wszyscy wiemy, że są dla nas najukochańsi na świecie.

Niech od Bałtyku, aż do stóp Tatr Żyją nam Babcie i Dziadkowie 100 lat!

Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców, Rodzicom poszczególnych oddziałów,Piekarni: ?Pawełek? za uświetnienie uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka przepysznymi wypiekami oraz wspaniałym Gościom za słodkości dla naszych milusińskich .

 
You are here: